Speciální Open Day pro zájemce o studium na Fakultě informatiky MU (FI MU)

On-line událost
Kdy? 6. 11. 2021

Program a registrace

Registrace na Open Day 2021 doposud nebyla spuštěna. Sledujte webové stránky události, kde budou organizátoři postupně informovat o programu akce a konkrétních datech spuštění registrace. Těšíme se na vás na podzim 2021, již nyní se můžete na fakultu podívat virtuálně: 3D prohlídka části fakulty.

Další termíny Dnů otevřených dveří FI MU

Nabídka videoprezentací, a doslání tištěných materiálů

Avatar

„Na gymnáziu mě nejvíce bavila fyzika a filozofie. Pár týdnů před posláním přihlášek jsem si ale uvědomil, že obory jako umělá inteligence nebo IT bezpečnost jsou skutečně ty, které mění svět a že by bylo úžasné se na této změně podílet.“

Filip Široký
absolvent Bc. programu Informatika, obor Matematická informatika, vítěz AI Awards 2019

Jak vypadá Den otevřených dveří FI MU, když je svět v pořádku

Kontakty