Dny otevřených dveří na Fakultě informatiky MU

Podívejte se na video a ochutnejte atmosféru Dnů otevřených dveří v akademickém roce 2017/2018.

Fotogalerie: Open Day 2017.

Kdy chystáme další akce?

V akademickém roce 2017/2018 proběhl jeden Open Day (září) a tři Dny otevřených dveří (listopad, prosinec a únor). Celkem je navštívilo přes 1000 zájemců o studium. Všem děkujeme za návštěvu. Váš zájem o studium na FI MUNI nás těší! Na další setkání se budeme těšit po letních prázdninách.

Nejbližší Den otevřených dveří na FI MUNI chystáme v rámci Open Day MUNI (bude brzy aktualizováno) na 14. září 2018 v časech 09:00 - 10:30, 11:30 - 13:00 nebo 14:00 - 15:30.
Můžete navštívit i další Dny otevřených dveří, které se konají pouze pro FI MUNI. Budou v těchto dnech: 25. října (čt), 14. prosince (pá), 1. února (pá).

Domluvte si s námi vlastní exkurzi

Zajímá Vás, jak to na Fakultě informatiky funguje, ale nabídka Open Days nebo dnů otevřených dveří Vám nevyhovuje? Rádi Vám naši školu představíme i mimo oficiální termíny! Neváhejte nás kontaktovat na e-mail: propagace@fi.muni.cz

V průběhu jarního semestru také můžete navštívit program Informatických kolokvií pro veřejnost.

Proč se o Dny otevřených dveří vlastně zajímat?

Zjistíte, jak to chodí na FI MUNI. Máte šanci vyzpovídat současné studenty, zeptat se na předměty přímo vyučujících a  prohlédnout si laboratoře, ve kterých jednou může vznikat třeba vaše diplomka.

Na jaké otázky dostanete odpověď?

Jaké obory tu lze studovat, jaké předměty kombinovat? Jak podat přihlášku? Jaké možnosti máte v průběhu studia? Co vás čeká až školu dokončíte? Kde sehnat bydlení a kam chodit jíst? Jak si přivydělat při studiu? To vám nejlépe řeknou z vlastní zkušenosti studentští průvodci během exkurze po budově nebo studenti pracující v labech a partnerských firmách.

Co ještě nabízíme?

Ve spolupráci s Mensa ČR pro vás pravidelně připravujeme testování formou standardizovaného vstupního testu IQ pro dospělé. Věděli jste, že uchazeči s výsledkem IQ 130 a více mohou být přijati na FI MUNI bez přijímacích zkoušek?

Můžete se také těšit na inspirativní přednášky IT odborníků. Tak třeba v tomto roce to byl prof. Daniel Kráľ, přední světový odborník v oblasti diskrétní matematiky a algoritmů, který od září 2017 působí na FI MUNI

Jste dívka? IT se nemusíte bát! Věříme, že informatika je stejně vhodná pro ženy i muže. Proto se snažíme argumentovat proti předsudkům a nabízet uplatnění v informatice všem bez rozdílu.

Informace o studiu

Web s obory studia: obory.fi.muni.cz
Brožura Informace o studiu na Fakultě informatiky (CZ, 2017, PDF) ke stažení.
Brožura Research Areas and Laboratories (EN, 2017, PDF) ke stažení.
Brožura Výzkumné oblasti a laboratoře (CZ, 2015, PDF) ke stažení.

E-mail: studijni@fi.muni.cz (preferovaný kontakt)
Telefon: +420 549 49 1818
E-mail: propagace@fi.muni.cz (pro zájemce o exkurze)
Telefon: +420 549 49 6282