Den otevřených dveří pro zájemce o studium na Fakultě informatiky MU (FI MU)

Kdy a kde?

Pozor, tato stránka se týká akce, která již proběhla.

Navštivte prosím stránku s aktuálními informacemi o Dnech otevřených dveří na FI MU.

Dny otevřených dveří v aktuálním akademickém roce

Hlavní program pro zájemce o studium

Testování IQ

Dopoledne před hlavním programem ve spolupráci s Mensou ČR nabízíme možnost absolvovat test Mensy ČR za zvýhodněnou cenu (registrace na webu Mensy ČR nutná).

Další informace

Váš názor nás zajímá! Při vyplnění dotazníku zpětné vazby dostanete drobnou odměnu, fakultní propagační předmět. Děkujeme!

Účastí na akci dáváte souhlas s pořízením svých fotografií a jejich využitím pro propagační účely FI MU.

Pokud potřebujete potvrzení o účasti (omluvenku), přineste si vlastní dokument akceptovaný Vaší školou a my Vám ho při odchodu potvrdíme.

Další termíny Dnů otevřených dveří FI MU

Nabídka videoprezentací a doslání tištěných materiálů

Avatar

„Nenašla jsem v Česku ani na Slovensku jinou univerzitu, kde by mi Fakulta informatiky nabídla od začátku takovou volnost v nastavování svého studia, možnost se specializovat a zapisovat si neuvěřitelné množství předmětů i z jiných fakult“