Den otevřených dveří pro zájemce o bakalářské studium na Fakultě informatiky MU (FI MU)

Kdy a kde?

Pozor, tato stránka se týká akce, která již proběhla.

Navštivte prosím stránku s aktuálními informacemi o Dnech otevřených dveří na FI MU.

Dny otevřených dveří v aktuálním akademickém roce

Hlavní program (změny vyhrazeny)

Testování IQ

Dopoledne před hlavním programem ve spolupráci s Mensou ČR nabízíme možnost absolvovat test Mensy ČR za zvýhodněnou cenu (registrace na webu Mensy ČR nutná).

Další informace

Váš názor nás zajímá! Při vyplnění dotazníku zpětné vazby a jeho odeslání dostanete při odchodu drobný propagační předmět a budete zapojeni do slosování o fakultní merch. Děkujeme!

Účastí na akci dáváte souhlas s pořízením svých fotografií a jejich využitím pro propagační účely FI MU.

Pokud potřebujete potvrzení účasti (omluvenku pro svou školu), doneste si formulář své školy k potvrzení na našem studijním oddělení.

Další termíny Dnů otevřených dveří FI MU

Nabídka doslání tištěných materiálů, další odkazy na informační zdroje

Avatar

„Nenašla jsem v Česku ani na Slovensku jinou univerzitu, kde by mi fakulta informatiky nabídla od začátku takovou volnost v nastavování svého studia, možnost se specializovat a zapisovat si neuvěřitelné množství předmětů i z jiných fakult“