• Erasmus studium v Evropě 2018/19

Oddělení zahraničních záležitostí vyhlašuje výběrové řízení na evropské studijní pobyty v rámci programu Erasmus+ pro akademický rok 2018/2019. Program Erasmus umožňuje absolvovat část studia na některé ze zahraničních univerzit, se kterou má FI uzavřenu bilaterální dohodu. Životní náklady a cestu si studenti hradí ze stipendia poskytovaného tímto programem. Délka pobytu v zahraničí je 3 – 12 měsíců v závislosti na konkrétní bilaterální dohodě.

Přihlášky do výběrového řízení Erasmus podávají studenti elektronicky prostřednictvím systému ISOIS. Přihláška FI bude otevřena 29. ledna - 25. února 2018.

Všichni studenti, kteří se chtějí výběrového řízení zúčastnit dokládají znalost anglického jazyka na úrovni min. B2 (kopií certifikátu, dokladu o absolvovaní kurzu, absolvování zkoušky VB001 apod.). Studenti, kteří nemají doklad o znalosti této úrovně absolvují test z angličtiny na FI, na který se hlaste na OZZ do 20. 2. 2018