• Erasmus+ studijní pobyty 2015/16

Oddělení zahraničních záležitostí vyhlašuje výběrové řízení na zahraniční studijní pobyty v rámci programu Erasmus+ pro akademický rok 2014/2015. Program Erasmus umožňuje absolvovat část studia na některé ze zahraničních univerzit, se kterou má FI uzavřenu bilaterální dohodu. Životní náklady a cestu si studenti hradí ze stipendia poskytovaného tímto programem. Délka pobytu v zahraničí je 3 – 12 měsíců v závislosti na konkrétní bilaterální dohodě.

Přihlášky do výběrového řízení Erasmus podávají studenti elektronicky prostřednictvím systému ISOIS. Přihláška FI bude otevřena 2. - 19. února 2015.

Všichni studenti, kteří se chtějí výběrového řízení zúčastnit a nemohou doložit znalost anglického jazyka na úrovni min. B2 mezinárodně uznávaným certifikátem (ZSJZ, FCE,...), absolvují test z angličtiny. Termín testů z anglického jazyka: pátek 13.2.2015 od 9.00, učebna A318. Na test se hlaste emailem na: int@fi.muni.cz. Více informací na webu OZZ.