Informace pro studenty:

• Aktuálně je Fakulta FI uzavřena pro studenty. Výpůjčky budou probíhat po předchozí domluvě přes e-mail knihovny.
  • Pokud Vám končí výpůjční lhůta a nejde prodloužit a nemáte možnost knihy vrátit, kontaktujte nás prosím na e-mailu knihovny
  • Pro samostudium můžete využít online zdroje:

• ezdroje.muni.cz - databáze dostupné na MU. Pro přihlášení použijte vzdálený přístup.
  • discovery.muni.cz - prohledávač všech el. zdrojů, které jsou k dispozici na MU.
  • munispace.muni.cz - čítárna Masarykovy univerzity.
  • Kramerius - naskenované knihy v archivu Národní knihovny.
  • Kramerius - MZK - digitalizované tituly Moravské zemské knihovny.
  • Springer ComputerScience e-textbooks - v rámci kolekce je k dispozici také přes 750 e-učebnic z nejrůznějších oblastí.
  • Chicago University Press journals - Kolekce 85 časopisů z vydavatelství Chicagské univerzity zahrnující obory.
  • MIT Press Direct eBooks - Přes tři tisíce odborných e-knih z celé řady vědních oblastí.
  • knihovny-samostudium - souhrné informace z knihoven MU - není aktualizováno.
  • #KnihovnyPROTIviru - webový rozcestník zdrojů pro studium, vědeckou práci i pro volný čas.
  • Coronavirus (COVID-19) - seznam volně přístupných kolekcí ke koronaviru od předních vědeckých vydavatelů.

• Knihovna FI působí jako moderní vysokoškolská knihovna s přímým přístupem ke knihovnímu fondu. Nabízí cca 18 000 knih (převážně z oblasti počítačové vědy), 30 titulů tištěných časopisů a přístup ke špičkovým elektronickým zdrojům.

Více o knihovně

Výpůjční doba

Dočasně otevřeno
    pondělí–pátek9.00–12.00

AdresaBotanická 68a
    602 00 Brno
    Telefon+420-549 491 808
    Fax+420-549 491 820
    E-mailknihovna@fi.muni.cz

Popis cesty

Momentálně nám všechny aktuality došly.

Archiv aktualit