translated by Google

Stránka přeložená strojově pro lepší dosažitelnost obsahu tazateli užívajícími češtinu.

Jak nás najdete

Knihovna se nachází ve druhém patře budovy B.

Botanická 68a, 602 00 Brno
Telephone: +42 (0) 549 491 808
Fax: +42 (0) 549 491 820
knihovna@fi.muni.cz

Pokyny do knihovny

hlavního nádraží jeďte tramvají č. 1 (směr Řečkovice). Vystupte na páté zastávce zvané Hrnčířská (asi po 10 minutách). Procházka po Hrnčířské ulici asi 300 metrů a na pravé straně ulice uvidíte velkou žlutou budovu (to je fakulta).

Z autobusového nádraží Zvonařka nás najdete dvěma způsoby. 1) Můžete jet autobusem č. 60 a vystoupit na zastávce Nové Sady (asi po čtyřech minutách). Zde přestoupíte na tramvaj č. 1 , která vás zavede na zastávku Hrnčířská (asi za 12 minut), kde vystoupíte. 2) Jděte na nejbližší tramvajovou zastávku a odtud tramvají č. 12 . Po dvou zastávkách vystoupíte na hlavním nádraží a odtud tramvají č. 1 (směr Řečkovice), která vás zavede na zastávku Hrnčířská ... (viz výše)

Mendlova náměstí můžete využít trolejbus č. 145 ( 146 ) (směr Vinohrady), který vás zavede na Pionýrskou zastávku. Odtud pěšky po Štefánikově ulici k tramvajové zastávce Hrnčířská pro tramvaje č. 1, 6 a 7. Odtud viz výše ...

Ze zastávky trolejbusu v  České ulici jeďte trolejbusem č. 132 (směr Královo pole) a po čtyřech zastávkách vystoupejte na zastávce Botanická . Tato zastávka je asi 50 metrů od hlavního vchodu na fakultu.