Congroo Fair - online veletrh vysokých škol s účastí Fakulty informatiky MU

Již proběhlo: 25. 1. – 7. 2. 2021
Facebook událost

Podívejte se na záznamy FI MU streamů na Congroo Fair

Rozhodujete se, kam jít na vysokou školu? Zajímáte se o informační technologie a láká vás studium informatiky? Potom si nenechte ujít záznamy prezentací o studiu na FI MU z Congroo Fair, které vám mohou pomoci v rozhodování. Studenti a vyučující na FI MU vám v 7 prezentacích představí studijními programy, nabídkou aktivit pro středoškoláky nebo praxi při studiu na FI MU.

Další možnosti seznámení s fakultou

Avatar

„Nenašla jsem v Česku ani na Slovensku jinou univerzitu, kde by mi fakulta informatiky nabídla od začátku takovou volnost v nastavování svého studia, možnost se specializovat a zapisovat si neuvěřitelné množství předmětů i z jiných fakult“

Magdalena Kejstová
absolventka Bc. programu Informatika, obor Počítačová grafika a zpracování obrazu

Další informace a brožury ke stažení

Web s programy studia: programy.fi.muni.cz, Na FI bez přijímaček, Individuální exkurze a další aktivity pro SŠ
Brožura Informace o studiu na Fakultě informatiky (CZ, 2020, 1,6 MB PDF) ke stažení.
Brožura Aktivity pro středoškoláky, které baví informatika, verze pro web (EN, 2020, 2,1 MB PDF) ke stažení.
Brožura Research Areas and Laboratories, verze pro tisk (EN, 2020, 14,9 MB PDF) ke stažení.
Brožura Research Areas and Laboratories, verze pro web (EN, 2020, 1,4 MB PDF) ke stažení.

Kontakty

E-mail: studijni@fi.muni.cz (preferovaný kontakt, pro specifické dotazy nebo pro zaslání brožur poštou)
Telefon: +420 54949 1818
E-mail: propagace@fi.muni.cz (pro zájemce o exkurze)