• Informační schůzka se zájemci o doktorské studium

Ve čtvrtek 3.12. se v posluchárně D3 od 15:00 do 16:00 uskuteční prezentace stávajících oborů doktorského studia Fakulty informatiky MU, včetně nově akreditovaného oboru "Počítačové systémy a technologie".
    Dozvíte se, jakou má postgraduální studium formu, čím se liší jednotlivé obory, jaká je očekávaná náplň a průběh studia, jaké výsledky se od vás očekávají a co vám studium přinese.
    Stavající studenti doktorského studijního programu by v rámci prezentace měli získat lepší představu o rozdílu mezi oborem "Informatika" a novým oborem "Počítačové systémy a technologie" z pohledu očekávaných výsledku a jejich evaluace.

Při této příležitosti také pan děkan předá Ocenění děkana za vynikající disertační práci paní Ing. RNDr. Barboře Bühnové, Ph.D. a panu RNDr. Davidovi Novákovi, Ph.D.