• Den otevřených dveří na FI MU

Přijďte nasát atmosféru na Fakultu informatiky MUNI. Nakoukněte do laboratoří a zjistěte, jaké objevy v nich přicházejí na svět. Okoukněte špičkovou techniku, potkejte se s experty z oboru, se kterými už při studiu můžete spolupracovat. A taky vyzpovídejte současné studenty.

Informatika není jen programování. Studovat tu můžete třeba grafiku, softskills, pomáhat lékařům přenášet živě operace, střežit bezpečnost bankovních systémů nebo spolupracovat s jadernými vědci.

Dozvíte se podrobnosti o nových studijních programech, přijímačkách, i o tom, jak se dostat na FI bez přijímaček.
    V rámci tohoto termínu mohou být uchazeči s IQ 130 a více přijati bez přijímacích zkoušek. Ověřte splnění kritéria hodinovým IQ testem, který vykonáte v místnosti A318 na FI. Registrace na webu Menza ČR nutná: 10:00–11:00, 11:00–12:00