Zahraniční studia

Erasmus+ studijní pobyty 2024/25

Oddělení doktorských a zahraničních studií vyhlašuje výběrové řízení na evropské studijní pobyty v rámci programu Erasmus+ pro akademický rok 2024/25.

Studenti se hlásí na univerzity, které mají s FI aktivní bilaterální smlouvu, viz seznam na webu FI. Přihlášky do výběrového řízení Erasmus podávají studenti elektronicky prostřednictvím systému ISOIS. Přihláška pro studenty FI bude otevřena 29. ledna - 25. února 2024.

Všichni studenti, kteří se chtějí výběrového řízení zúčastnit dokládají znalost anglického jazyka na úrovni min. B2 (kopií certifikátu, dokladu o absolvovaní kurzu, absolvování zkoušky VB001, absolvování testu apod.).

Pro zájemce o studijní pobyty v rámci programu Erasmus+ Evropa v akademickém roce 2024/25 proběhne dne 6. 2. 2024 v 9 hod. online informační schůzka, kde budou představeny novinky programu.