Studentské soutěže a ocenění

Studentské soutěže ACM

  • 2013

    Martin Líška

    3. místo ve finále ACM SPY

  • 2009

    Dalibor Matura

    Finále ACM CZ&SK Student Research Competition

  • 2008

    Mária Briatková, Zdeněk Kedaj

    Finále ACM CZ&SK Student Research Competition

Soutěž vysokoškoláků ve vědecké odborné činnosti (SVOČ)

v matematických oborech

  • 2016

    David Formánek

    Aplikovaná informatika a softwarové inženýrství, 1. místo

  • 216

    Jakub Jozef Pálenik

    Počítačová grafika a počítačové vidění, 1. místo

  • 2016

    Matůš Bezek

    Matematické struktury – teorie grafů a kombinatorika, 2. místo

  • 2015

    Jan Ježek

    Počítačová grafika a počítačové vidění, čestné uznání

  • 2014

    David Klaška

    Teoretická informatika, čestné uznání

  • 2012

    Jakub Gajarský

    Teoretická informatika, 2. místo

  • 2011

    Matěj Klusáček

    Teorie grafů a kombinatorika, 2. místo

  • 2010

    Martin Derka

    Teorie grafů a kombinatorika, 2. místo

  • 2008

    Robert Ganian

    Teoretická informatika, 1. místo

  • 2008

    Ondrej Moriš

    Aplikovaná informatika, 2. místo

  • 2007

    Václav Brožek

    Teoretická informatika, 2. místo

  • 2007

    Vojtěch Forejt

    Teoretická informatika, 2. místo

  • 2003

    Tomáš Brázdil

    1. místo

  • 2003

    Radek Pelánek

    3. místo

  • 2001

    Jan Bouda

    1. místo

  • 2001

    Jan Strejček

    2. místo

Cena SOIT a Liberixu

za studentské práce související s otevřeným softvérem

  • 2013

    Mgr. Filip Kosík

    1. místo

  • 2012

    Mgr. Vratislav Podzimek, Bc. Lubomír Sedlář

    1. místo

  • 2011

    Mgr. Michal Toman

    1. místo

  • 2010

    Mgr. Petr Šigut

    2. místo

Cena Josepha Fouriera

  • 2018

    RNDr. Michal Balážia, Ph.D.

    1. místo

  • 2012

    RNDr. Jiří Filipovič

    1. místo

  • 2012

    RNDr. Pavel Karas

    5. místo

  • 2011

    RNDr. Jiří Filipovič

    7. místo

  • 2011

    RNDr. Dalibor Klusáček

    3. místo

Cena Wernera von Siemense

  • 2017

    RNDr. BcA. Tereza Pařilová, DiS., MBA

    Cena za překonání překážek při studiu

International Mathematics Competition for University Students

  • 2011

    Miroslav Klimoš

    2. cena na 18. IMC v Bělehradě

  • 2009

    Zbyněk Konečný

    1. cena na 16. IMC v Budapešti

International Competition on Plagiarism Detection

  • 2010

    Jan Kasprzak, Michal Brandejs

    1. místo

  • 2009

    Jan Kasprzak, Michal Brandejs, Miroslav Křipač

    2. místo

Vienna Center for Logic and Algorithms International Student Awards

  • 2018

    Tomáš Lamser

    1. místo v kategorii Outstanding Undergraduate Research Award

Diplomová práce roku

  • 2014

    Matej Briškár

    3. místo v kategorii Využití mobilních nebo cloudových technologií ve firemním prostředí; Využití agilních metod při vývoji SW

  • 2013

    Mária Fenyvesiová

    2. místo v kategorii Srovnání distribučních a prodejních kanálů pro úvěrové produkty finančních bank z hlediska rizika a efektivity

  • 2012

    Ondřej Božek

    3. místo v kategorii Flexibilní IT služby

  • 2012

    Martin Kacvinský

    1. místo v kategorii Systémy pro podporu vývoje řízení software

  • 2012

    Kamil Řezáč

    1. místo v kategorii Změny v přístupu pořizování a provozování ICT v podnicích a státní/veřejné správě

  • 2012

    Štěpán Kozák

    1. místo v kategorii Využití cloud technologií v praxi, integrace aplikací v ICT, poskytování služeb a implementace procesů

  • 2010

    Jakub Vejmola

    3. místo v kategorii CRM Systémy - strategie implementace, interoperabilita, použití, výhody, nevýhody

Ostatní

  • 2018

    RNDr. Michal Balážia, Ph.D.

    IET Biometrics Premium Awards 2018

  • 2017

    RNDr. Petr Eliáš

    nejlepší studentský článek konference IEEE ISM 2017

  • 2012

    Mgr. Adam Kučera

    IFMA Award: 1. místo ve studentské kategorii

  • 2012

    Michal Kuderjavý, Stanislav Chren

    1. místo v soutěži Red-Bot (soutěž studentských týmů v programování virtuálních robotů)

Další typy vyznamenání