Interaktivní 3D prohlídka Fakulty informatiky MU

Po přivítání robotem Karlem se můžete vydat do Kybernetického polygonu, unikátního prostředí pro trénink obrany proti kyberútokům. Naproti vstupu je řada filmových plakátů s odkazy na studentské filmy z fakultních festivalů. O práci informatiků z Centra analýzy biomedicínského obrazu vypovídají krátké komiksové příběhy.

V druhém patře se opět setkáte s robotem Karlem. V Centru zpracování přirozeného jazyka (NLP) jej informatici programují, aby uměl krásně česky.

Ve čtvrtém patře můžete navštívit několik laboratoří. V laboratoři Emlab si můžete prohlédnout další typy robotů nebo modely aut s autonomním řízením. Ve spojené prezentaci laboratoří HCI a Visitlab najdete informace o virtuální realitě, vývoji PC her nebo o vizualizaci a analýze proteinů. Kyberbezpečnost a kryptografie je hlavním tématem prezentace laboratoře CRoCS. Výzkumem na pomezí vizuální informatiky, výtvarného umění a grafického designu se zabývá Ateliér grafického designu a multimédií.

Další 3D prohlídka budovy

Prohlídku můžete vybrat v okně na panelu vpravo:

SPKybernetický polygon (KYPO)
KNKnihovna