Den otevřených dveří pro zájemce o Bc. a Mgr. studium na FI

Přijměte pozvání do světa FI MUNI!

Kdy: v pátek 26. 1. 2024

Kde: Fakulta informatiky MU, Botanická 68a, Brno

Program startuje od 13h, dveře ale otevřeme už ve 12:30, abyste se stihli zorientovat.

Na co se můžete těšit?

• Děkan Jiří Barnat provede Bc. uchazeče nabízenými studijními programy i záludnostmi přijímaček.
    • Ondra Hrdlička, student programu Programování a vývoj aplikací, vám fakultu představí svýma očima.
    • Zajímají vás zkušenosti našich studujících? Pak si nenechejte ujít debatu, ve které vás přivítají zástupci všech bakalářských programů i budoucí magistři.
    • Uvažujete o navazujícím magisterském studiu? Vojtěch Řehák, proděkan pro studijní programy a internacionalizaci FI MU, vám představí širokou paletu možností, které pro vás máme.
    • Provedeme vás našimi výzkumnými laboratořemi, abyste se přesvědčili, co všechno umíme a na čem pracujeme.
    • Seznámíte se s vybranými průmyslovými partnery FI, možnostmi stáží i spolupráce na bakalářkách a diplomkách.
    • Dozvíte se, kam můžete vyjet Do světa s FI MUNI.
    • Uvidíte, jak vypadá fakulta v Minecraftu.

a mnoho dalšího.

Ochutnávku nabízí i reportáže z předešlých DOD v listopadu a prosinci 2023.

Všechny potřebné informace i detailní harmonogram najdete před akcí na webu: https://www.fi.muni.cz/events/2024-01-26-open-day-fi-mu.html

Těšíme se na vás!