Generativní umělá inteligence – etické aspekty a možnosti využití při studiu

Kdy: 27.11.2023 v 18:00

Kde: učebna D1 na Fakultě informatiky

Na co se můžete těšit:

• Úvodní slovo prorektora pro vzdělávání a kvalitu Mgr. Michala Bulanta, Ph.D.
    • Krátké představení vize zapojení studentských zástupkyň a zástupců do systému poradenství (Mgr. Silvie Šimonová, Poradenské centrum)
    • Přednáška Etické aspekty generativní umělé inteligence (Mgr. Tomáš Foltýnek, Ph.D., Fakulta informatiky)
    • Jak využívat AI při studiu (Bc. Mgr. Jakub Havlíček, Ph.D., Odbor pro kvalitu)
    • Prostor pro Vaše otázky

Celým večerem Vás provede ředitelka Odboru pro kvalitu Mgr. Kateřina Oleksíková, Ph.D.

Tato přednáška je otevřena všem studujícím, kteří mají zájem o moderní technologie, inovativní studijní přístupy a etické aspekty umělé inteligenceNenechte si ujít tuto příležitost a přijďte se dozvědět více o oblasti, která se dynamicky vyvíjí a nabízí mnoho nových možností využití jak v profesním, tak osobním rozvoji. Těšíme se na Vás!

Registrace probíhá prostřednictvím Obchodního centra.

Akci pořádá Poradenské centrum ve spolupráci s Odborem pro kvalitu.