Zahraniční studia

• AIESEC pracovní stáže

Zažij vysokou školu tak trochu jinak
    Pokud patříš mezi ty, kteří by rádi pracovali v mezinárodním prostředí, kolektivu mladých lidí a přitom dělali to, co je opravdu baví, členství v AIESEC je pro tebe to pravé. Nejen, že máš možnost rozvíjet své praktické i teoretické znalosti, vyzkoušet si práci v týmu, vedení lidí či organizování akcí. Můžeš také vyjet na stáž do zahraničí a poznat jaké to je pozorovat východ slunce v Brazílii, jak vypadá každodenní život v Turecku či jaké to je pracovat v mezinárodním týmu v Číně.
    Staň se členem či vyjeď na stáž nebo využij obojího. AIESEC je organizace, která ti může poskytnout příležitosti. Cesta, kterou si vybereš už je jen na tobě.

Pro více informací navštiv naše webové stránky brno.aiesec.cz/clenstvi nebo nás kontaktuj na Michaela.Priehodova@aiesec.cz (členství) nebo Monika.Pastircikova@aiesec.cz (stáže).
    Nebo přijď na informační schůzku 28. února v 16:30 hod na Ekonomicko-správní fakultu Masarykovy univerzity, místnost P5.