Zahraniční studia

• Stipendia pro studium, výzkum a výuku v Norsku, Lichtenštejnsku a na Islandu

Dům zahraniční spolupráce (DZS) zveřejnil výzvu na podávání žádostí přes program Fondy Norska a Fondy EHP. Přihlášky na individuální mobilitu studentů, vyučujících nebo neakademických pracovníků je možné podávat do 26. března 2015 do 15.00 hod.
    Studijní pobyty studentů v délce 3 až 10 měsíců jsou podpořeny stipendiem, které pokrývá náklady na dopravu do výše max. 25 000 Kč + denní stipendium (cca 875 Kč). Lze také podávat projektové žádosti na Projekty mobilit a Projekty institucionální spolupráce.
    Více informací najdete stránkách DZS nebo na stránkách Centra zahraniční spolupráce.
    Odpovědná osoba CZS pro individuální mobility: Martin Vašek, za projektové návrhy: Bohdan Fridrich.