Bakalářské a magisterské studium

• AIESEC Brno- Career Days na FI

Díky Career Days 2009 zvýšíš své šance se uplatnit Pro studenty 3. – 5. ročníků a absolventy vysokých škol se již po 17. otevírá brána Career Days 2009! Během dvou březnových dnů se Vám pod jednou střechou představí přes 37 nejvýznamnějších firem působících v České republice. Career Days 2009 je setkáním studentů a společností prakticky u jednoho stolu a je naprosto ojedinělou událostí tohoto druhu. Co Ti tohle setkání přinese? Můžete se zúčastnit prezentací firem, individuálních rozhovorů s manažery a získat cenné kontakty a informace. Proběhnou tréninky zaměřené na rozvoj soft skills, vaši kariéru, jak uspět u pohovorů a na rozvoj dalších užitečných dovedností hodících se při hledání práce. Na Career Days 2009 získáte široký přehled o možnostech zaměstnání a budete si moct srovnat nabídky významných společností. Organizátorem je studenty řízená organizace AIESEC, která dává studentům příležitost k rozvoji prostřednictvím zahraničních odborných praxí a která se na Career Days 2009 také ukáže. Pro podrobnější informace a profily firem navštivte www.careerdays.cz! Tak nezapomeňte, 4. a 5. března 2009 Hotel Diplomat v Praze, kam se díky Českým drahám dostaneš s 90 % slevou.