Bakalářské a magisterské studium

Přihlaste se do IT SPY 2021 a buďte dvanáctým vítězem!

Přihlásit se mohou studenti, kteří v akademickém roce 2020/2021 obhájili diplomovou práci (ne bakalářskou).

Fakultní termín pro přihlášení je 16. 7. 2021.

Způsob přihlášení:

E-mailem na oslejsek@fi.muni.cz . V mailu bude link na práci v ISu a PDF leták/poster, který zjednodušenou formou prezentuje obsah a přínos práce (formát A4, na šířku, jazyk český/slovenský nebo anglický. Na letáku bude vhodným způsobem uvedeno jméno autora, jméno vedoucího, název diplomové práce a škola/fakulta, kde byla práce obhájena).

Během srpna bude vedením #fimuni vybráno 10 nejlepších prací z FI MU a z nich jedna, která se spolu s autorkou/-em zúčastní prosincového finále v Praze.

Obecné informace o soutěži a celostátním finále najdete na itspy.cz/cz/o-soutezi/
    Soutěž je prestižní, tj. účastní se jí IT fakulty ze 17 českých a slovenských univerzit. Soutěž podporuje Czech&Slovak ACM Chapter.

V loňském ročníku měla FI MU zastoupení na stupních vítězů: Juraj Síč byl druhý, viz itspy.cz/cz/galerie-nejlepsich/

Odměna:

Vítěz celostátního kola získá 1000 EUR (školitel 200 EUR). Práce všech 10 vybraných finalistů z FI MU bude prezentována a propagována organizátory soutěže.