Ross J. Anderson přijíždí do Brna převzít čestný doktorát FI MU

Ross J. Anderson, profesor bezpečnostního inženýrství v počítačové laboratoři na Cambridge University, přijíždí do Brna převzít česný doktorát MU v oboru informatika. Při této příležitosti také v rámci MUNI Seminar Series představí téma „Udržitelnost bezpečnosti, ochrany a soukromí“.

Slavnostní udělení čestného doktorátu proběhne 21. dubna 2022 v 10:00h, v Aule Masarykovy univerzity v prostorách Právnické fakulty MU (Veveří 70, Brno). Vzhledem k omezené kapacitě sálu je nutné účast na slavnostním ceremoniálu potvrdit.

Seminář „Udržitelnost bezpečnosti, ochrany a soukromí“ bude následovat od 16:30h v refektáři Mendelova muzea v Augustiniánském opatství (Mendlovo náměstí 1A, Brno).

Akce, která se měla uskutečnit již na jaře 2020, byla původně z důvodu epidemické situace přesunuta. Jsme tedy rádi, že nyní můžeme tohoto dlouhodobého přítele Fakulty informatiky MU osobně přivítat.

Pro více informací sledujte stránky události.