Spolupráce FI MU s průmyslem

Studentské brigády v Red Hatu, INTERN jobs 2010 / 2011

aneb první studentská příležitost jak začít s Red Hatem

Společnost Red Hat bude obsazovat několik brigádnických pozic tzv. INTERN pozic, a to pro tyto oblasti:
    V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis v angličtině na adresu: jobscz@redhat.com

ZÁKLADNÍ PARAMETRY INTERN PROGRAMU:
    1) rozsah praxe: leden / únor - červen 2011

Je možné spolupráci prodloužit v dalším akademickém roce / přejít na práci formou part-time / fulltime úvazku.

2) min. počet hodin:
    - min. 15-20/týden v průběhu školního roku

JAK SE PŘIHLÁSIT
    • Pošlete svůj strukturovaný životopis v angličtině a přiložte případně ukázky Vaší tvorby (kód, projekty, apod.) na adresu jobscz@redhat.com
      Snažte se detailněji v životopise popsat Vaše případné pracovní zkušenosti nebo projekty, na kterých jste pracovali. Čím více detailů, tím průhlednější a lepší.

• Specifikujte typ INTERN pozice, která Vás zaujala

KAM A DO KDY
    Svoje žádosti posílejte výhradně na emailovou adresu: jobscz@redhat.com
    Do hlavičky emailu vepište "VAŠE JMÉNO - INTERN 2010 - NÁZEV VYBRANÉ INTERN POZICE"

Uzávěrka žádostí je 3. 12. 2010.

NÁSLEDNÉ KROKY:
    • Bude provedeno zhodnocení zaslaných žádostí a vybraní kandidáti budou pozváni na pohovor do společnosti, který by měl proběhnout v průběhu I. poloviny prosince
    • Úspěšným kandidátům bude zaslána pracovní nabídka s nástupem od 1.1.2011 / 1.2.2011.
    Budeme velmi potěšeni, pokud se rozhodnete si vyzkoušet náš program jako možná Vaši první potencionální zkušenost s Red Hatem.