Spolupráce FI MU s průmyslem

Honeywell Brno Open Day pro studenty

Honeywell pořádá Open Day a srdečně zve všechny studenty/tky FI MUNI!

Přijďte se podívat do výzkumného a vývojového centra Honeywell v Brně, největšího a nejmodernějšího evropského R&D centra společnosti se zaměřením na letecký průmysl a technologie pro bezpečnost a produktivitu. Potkáte se zde s lidmi z praxe (zkušenými profesionály i současnými stážisty) a na vlastní oči uvidíte některé z unikátních laboratoří!

Kdy: 29.11.2023 – 14:00 – 17:30

Kde: Tuřanka 100, Brno 627 00

Program:

1. Co je nového – Představení Honeywell a některých z našich aktuálních projektů.
    2. Setkáte se s vedoucími profesionály a našimi současnými stážisty a dozvíte o možnostech stáží.
    3. Prohlídka vybraných laboratoří
    4. Networking, čas na vaše otázky a občerstvení

Které laboratoře navštívíte?

Letecké simulátory: Tyto laboratoře autenticky replikují kokpity letadel a slouží jako testovací prostor pro nejrůznější podmínky, od lidského faktoru až po simulaci různých povětrnostních podmínek.

Honeywell Intelligrated Demo-loop: Tato jedinečná laboratoř nabízí fascinující ukázky pokročilých řešení pro automatizaci logistických center

Interní inovační laboratoř: Odpovídající nejmodernějším nástrojům a technologiím, tento lab vytváří kreativní prostředí a nabízí zaměstnancům prostor pro rozvíjení svých nápadů.

Více informací a registrace: https://careers.honeywell.com/us/en/event/65533dada34c59467c18c57f/Open-Day-at-Honeywell