Spolupráce FI MU s průmyslem

DevConf.cz mini ve spolupráci s Red Hat

DevConf.cz mini je zpět! O co se jedná?
    DevConf.CZ je každoročně pořádaná a volně přístupná konference pro všechny open-source nadšence. Pro zájem o konferenci jsme se rozhodli dvakrát do roka uspořádat DevConf.cz Mini, což je menší verze původní konference.

DevConf.cz Mini proběhne odpoledne ve čtvrtek 3. listopadu v prostorách Fakulty Informatiky Masarykovi Univerzity v Brně.

Pokud jste IT nadšenec, kterého zajímají poslední trendy v otevřených technologiích, pak byste měli rozhodně zvážit návštěvu. Během jednoho odpoledne proběhne sled přednášek, školení a diskuzí na témata Cloud & Hyperscale, Edge Computing a Future Tech & Open Research.

Vstup na DevConf.cz Mini je zdarma, je pouze potřeba se registrovat.

Všechny přednášky, prezentace a školení budou probíhat v angličtině. Pokud vás konference zaujala, sledujte další dění na Twitteru či Facebooku, nebo přímo na webové stránce Devconf.cz