Spolupráce FI MU s průmyslem

Soutěž She STEM award ve spolupráci s Honeywell

Pomozte nám zviditelnit dívky ve STEM oborech a motivovat tak další, vydat se tímto směrem. Společnost Honeywell jako generální partner soutěže SHE STEM AWARD zve studentky technických oborů, aby se se svými bakalářskými pracemi přihlásily o toto mezinárodní ocenění.

Soutěž pořádá brněnská pobočka Society of Women Engineers ve spolupráci se společností Honeywell, v jejích prostorách v Brně se uskuteční finále. Vítězka bude mít možnost prezentovat svou práci na konferenci WE Local Conference 2023 v Barceloně.

Ceny SHE STEM AWARD vyzdvihují úspěchy studentek oborů STEM (věda, technologie, inženýrství a matematika), v nichž jsou ženy stále velmi málo zastoupeny. Přihlášky do druhého ročníku této ceny se právě otevřely, termín odevzdání materiálů je 30. 9. 2022.

Více informací najdete v přiložené tiskové zprávě.