Spolupráce FI MU s průmyslem

• Engineer pro cloudová řešení - Kentico

Baví vás testování? Automatizace? Implementace stories? Podílejte se na celém procesu agilního vývoje a neustále zlepšujte naše služby.

Co budete dělat?

QA Engineer je pro nás osoba, která umí programovat, dobře testovat a analyzovat data. Na této pozici budete vymýšlet a realizovat nejrůznější uživatelské scénáře, hledat chyby a taky tvořit automatické testy a skripty. Kromě toho, že tester musí rozumět kódu, měl by se zároveň umět vžít do role zákazníka. Aktivně se totiž podílí na vývoji produktu a je také komunikační spojkou mezi ostatními členy vývoje.

Hledáme člověka se základní znalostí HTML + CSS, minimálně jeden objektově orientovaný programovací jazyk, setkal se už s vývojem a testováním webových aplikací a umí číst a psát anglicky. Pokud vás zároveň baví plánovat a předvídat všemožné situace, jste pro tuto pozici jako stvořeni.

U nás se budete mít dobře

Innovation Time
    ⅕ pracovní doby si plánujete podle toho, čemu se chcete věnovat – projektům nebo dalšímu vzdělávání.

Školení a certifikace
    Rádi proplácíme kurzy angličtiny i oborové specializace.

Otcovská dovolená
    Čerstvým tatínkům dopřejeme 2 týdny placeného volna.

Office jóga i výuka angličtiny
    Nastartujte svůj den cvičením a zlepšete angličtinu díky pravidelné výuce přímo v kancelářích.

Volná pracovní doba
    Doporučuje 10 z 10 rodičů, mimobrněnských kolegů i studentů.

Multisport karta
    Vyrazte cvičit klidně každý den – na náš účet.

Pohodové pracovní prostředí
    Psi, rybičky… máme dokonce vlastní výčep. A nebojíme se ho použít.
    + spoustu dalších samozřejmostí.

Našli jste se? Zajímají vás podrobnosti? Ozvěte se na jobs@kentico.com.
    Sejdeme se u piva nebo u kávy a povíme vám víc.