Spolupráce FI MU s průmyslem

Soutěž pro talentované studenty Fakulty informatiky MU 2024

Sdružení průmyslových partnerů Fakulty informatiky Masarykovy univerzity ve spolupráci se společnostmi Lexical Computing, Monet+, Red Hat Czech, Progress a Y Soft vyhlašuje Soutěž pro talentované studenty FI.

Soutěž je určena studentům 2. a 4. semestru bakalářského studia. V rámci soutěže budou řešeny úkoly z informatiky, na jejichž řešení bude čas 24 hodin. Závěrečná část soutěže proběhne formou pohovorů se zástupci laboratoří FI a partnerských společností. Finalisté mohou získat jednu z pozic studentského výzkumného pracovníka se stipendiem.

Stipendia se budou pohybovat ve výši 4-8 tis. měsíčně, podle intenzity zapojení do práce v laboratoři. Pro každou pozici bude určen konkrétní vedoucí pracovník ze zaměstnanců nebo Ph.D. studentů laboratoře.

Podrobné informace najdete na webu SPP: