Den s průmyslovými partnery FI 24. 11. 2011
Srdečně zveme studenty a zaměstnance Fakulty informatiky MU na
který se uskuteční ve čtvrtek 24. 11. 2011,
posluchárna D3 (prezentace) a prostory před posluchárnami D1 a D2 (stánky)
od 9:45 dopolední blok prezentací
od 14:00 odpolední blok prezentací
Prezentace firem pro studenty v posluchárně D3 jsou již tradičně rozděleny do dopoledního a odpoledního bloku podle uvedeného programu.
Studenti tak mají možnost seznámit se s:
V letošním roce se Sdružení rozrostlo o řadu nových členů.
Připraveno je opět malé občerstvení!
9:45 První část prezentací pro studenty, posluchárna D3 :
12:00 – 12:55 Prezentace firem dopoledního bloku na stáncích
Budova D, prostory před posluchárnami D1 a D2
14:00 Druhá část prezentací pro studenty, posluchárna D3:
Budova D, prostory před posluchárnami D1 a D2
Den s průmyslovými partnery,
který se uskuteční ve čtvrtek 24. 11. 2011,
posluchárna D3 (prezentace) a prostory před posluchárnami D1 a D2 (stánky)
od 9:45 dopolední blok prezentací
od 14:00 odpolední blok prezentací
Prezentace firem pro studenty v posluchárně D3 jsou již tradičně rozděleny do dopoledního a odpoledního bloku podle uvedeného programu.
Studenti tak mají možnost seznámit se s:
- novými partnery fakulty
- možností stáží u firem a spolupráce na projektech
- tématy bakalářských a diplomových prací, které jsou zadané ve spolupráci s některými průmyslovými partnery
- příp. najít budoucího zaměstnavatele
V letošním roce se Sdružení rozrostlo o řadu nových členů.
Připraveno je opět malé občerstvení!
Program Dne SPP 24. 11. 2011
9:45 První část prezentací pro studenty, posluchárna D3 :
- 9:45 CEPIA Technologies, s.r.o.
- 10:00 Lexical Computing Ltd.
- 10:15 IBM Česká republika, spol. s r.o.
- 10:25 ANF DATA spol. s r.o.
- 10:35 FEI Czech Republic s.r.o.
- 10:45 IBA CZ, s.r.o.
- 10:55 ON Semiconductor Czech Republic, s.r.o.
- 11:05 Apprise Software s.r.o.
- 11:15 oXy Online s.r.o.
- 11:25 SolarWinds Czech s.r.o.
- 11:30 F solutions, s.r.o.
- 11:35 USU Software, s.r.o.
- 11:40 TESCAN, a.s.
12:00 – 12:55 Prezentace firem dopoledního bloku na stáncích
Budova D, prostory před posluchárnami D1 a D2
14:00 Druhá část prezentací pro studenty, posluchárna D3:
- 14:00 Red Hat Czech s.r.o.
- 14:15 Y Soft Corporation, a.s.
- 14:25 CA CZ, s.r.o.
- 14:35 Mycroft Mind, a.s.
- 14:45 JAVLIN, a.s.
- 14:55 Microsoft s.r.o.
- 15:05 NetSuite Czech Republic s.r.o.
- 15:15 ZPA Nová Paka, a.s.
- 15:25 Kentico software s.r.o.
- 15:30 IReSoft, s.r.o.
Budova D, prostory před posluchárnami D1 a D2