Časté prosby a dotazy

Potřebuji podepsat X

X = zadání BP/DP, výkaz o provedení práce, ...

Ideální řešení je asynchronní: Nechte vyplněný papír v mé přihrádce v kuchyňce ve 5. patře budovy C na FI. Já ho tam najdu (většinou do 24h, chodím do kuchyňky pravidelně), podepíšu, nechám tamtéž a mailem vám dám vědět, že si papír můžete vyzvednout. Pokud by kuchyňka byla zamčená, připíchněte papír na nástěnku vedle kanclu.

Pokud to velmi spěchá, zkuste mě zastihnout v kanceláři. Pokud chcete mít jistotu, že mě zastihnete v kanceláři, napište mi mail. Preferuji však postup asynchronní a velmi výrazně preferuji postup "bez mailu".

Potřebuji doporučující dopis

Doporučující dopis vám napíšu pouze pokud vás osobně znám z nějaké nadstandardní aktivity (např. BP/DP pod mým vedením, účast na výzkumu, organizace KSI/Interlos/Intersob, reprezentace fakulty na ACM ICPC, ...).

Udělejte to pro mě prosím co nejjednodušší. Dodejte mi přesný vzor či formulář, který mám vyplnit, a přesné instrukce, co s ním. Zveřejněte v ISu svoje studijní výsledky. Ve vlastním zájmu mi dodejte všechny relevantní informace, které se mohou do doporučujícího dopisu hodit - nejlépe rovnou v takové formě, aby šly do dopisu snadno použít (tj. např. pokud má být dopis anglicky, dodejte podklady anglicky). Klidně svoje zásluhy "nafoukněte" (uveďte i detaily) - protřídit to jde vždy, naopak nečekejte, že já budu vymýšlet něco, k čemu mi nedodáte podklady. Dodané podklady upravím tak, abych se pod ně mohl upřímně podepsat. Neočekávejte, že vám napíšu silný doporučující dopis, pokud vás znám jen málo.

Dejte vědět včas. Žádost "potřebuji doporučující dopis do zítřka" má malou šanci na úspěch.