Vladimír Míč

Zápočtová úloha: životopis

Vzdělání

2009–2012 Bakalářské studium, Fakulta informatiky Masarykovy univerzity, Brno, titul Bc.

obor: Matematická informatika

2001–2009 Střední škola, Gymnázium Křenová 36, Brno, maturita s vyznamenáním.

osmileté studium

Závěrečná práce

téma Hierarchické shlukování rozsáhlých množin vektorových dat
vedoucí RNDr. Tomáš Homola
popis Bakalářská práce vypracovaná na FI MU.

Praxe

Informatická praxe

2012–dosud Externí spolupráce, Fakulta informatiky Masarykovy univerzizy, Brno.

Aplikovaný výzkum zaměřený na detekci a rozpoznávání obličejů v obrázcích.

Fyzikální praxe

2009 Termoluminiscenční dozimetrie, Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská ČVUT, Praha.

Článek a prezentace vytvořené v rámci Fyzikálního týdne 2009

2008 Rentgenfluorescenční analýza - pomocník nejen při studiu památek, Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská ČVUT, Praha.

Článek a prezentace vytvořené v rámci Fyzikálního týdne 2008

2007 Stanovení délky a útlumu optického vlákna metodou optické reflektometrie, Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská ČVUT, Praha.

Článek a prezentace vytvořené v rámci Fyzikálního týdne 2007

Hudební úspěchy

1996–2009 Hra na klavír, ZUŠ Došlíkova 48, Brno.

Hudební úspěchy

2009 1. místo v krajském kole Národní soutěže ZUŠ, Brno.

obor Komorní smyčcový soubor

Bzenecká 7, Brno, 628 00

+420 728 237 xxx • 539 012 xxx • v.mic@mail.muni.cz www.fi.muni.cz/ xmic/PB029/ 2008 2. Místo v okresním kole Národní soutěže ZUŠ, Brno.

obor Hra na klavír

2005 2. Místo v okresním kole Národní soutěže ZUŠ, Brno.

obor Hra na klavír

2002 2. Místo v okresním kole Národní soutěže ZUŠ, Brno.

obor Hra na klavír

Jazyky

Angličtina Upper intermediate

Počítačové znalosti

Programování - jazyk Java – pokročilý,

- jazyk C – základy,

- jazyk Haskell – základy. Znalosti softwaru

- Microsoft office – pokročilý,

- Open office – pokročilý,

- komprimace videa:

· MCE Buddy service, · Avidemux.

Zájmy

Věda zejména matematika,
technika počítače, mobilní telefony, fotoaparáty,
vážná hudba baroko, romantismus a další.

Bzenecká 7, Brno, 628 00 +420 728 237 xxx • 539 012 xxx • v.mic@mail.muni.cz www.fi.muni.cz/ xmic/PB029/