Adresy pro podávání dotazů a hlášení problémů

Obecné e-mailové adresy

V případě problémů s audio-video technikou v přednáškových místnostech D1, D2, D3 se obracejte na adresu avt(atsign)fi(dot)muni(dot)cz. Pokud chcete kontaktovat pracovníky vrátnice, lze napsat e-mail na adresu recepce(atsign)fi(dot)muni(dot)cz. V případě různých technických potíží týkajících se budovy (nejde otevřít okno, ucpané umývadlo, klimatizace apod.) se obecně obracejte na adresu bud(atsign)fi(dot)muni(dot)cz.

E-mailové adresy CVT

K dispozici jsou tyto e-mailové adresy:
  • unix(atsign)fi(dot)muni(dot)cz
  • win(atsign)fi(dot)muni(dot)cz
  • tech(atsign)fi(dot)muni(dot)cz
  • wifi(atsign)fi(dot)muni(dot)cz
  • fadmin(atsign)fi(dot)muni(dot)cz
  • webmaster(atsign)fi(dot)muni(dot)cz
  • cvt(atsign)fi(dot)muni(dot)cz

Adresa unix(atsign)fi(dot)muni(dot)cz je určena k hlášení problémů spojených s provozem unixových stanic a serverů FI. Ekvivalentem pro stroje se systémem Windows je adresa win(atsign)fi(dot)muni(dot)cz. V případě potíží s provozem sdílených zařízení (např. síťových tiskáren) zasílejte specifikaci problému jak na unix(atsign)fi(dot)muni(dot)cz, tak na win(atsign)fi(dot)muni(dot)cz (nebo dle úvahy).
Pro nahlášení problémů s bezdrátovou sítí na FI (SSID wlan_fi a eduroam) slouží adresa wifi(atsign)fi(dot)muni(dot)cz. Slabé nebo nedostatečné pokrytí prosím nahlaste pomocí formuláře Evidence slabého signálu.

K hlášení problémů a zasílání podnětů můžete použít i diskusní fóra v IS MU:

Na adresu tech(atsign)fi(dot)muni(dot)cz ohlašujte problémy týkající se provozu dalších technických zařízení v nepočítačových učebnách anebo spojených s budovou (audio-video technika v učebnách, klimatizace, …).

Správce Fakultní administrativy zastihnete na adrese fadmin(atsign)fi(dot)muni(dot)cz. Dotazy a podněty stran ostatních částí fakultního webu směřujte na webmaster(atsign)fi(dot)muni(dot)cz.

Adresa cvt(atsign)fi(dot)muni(dot)cz zahrnuje všechny pracovníky CVT FI. K odesílání e-mailů na tuto adresu přistupujte s rozvahou, oslovujete desítky lidí podílejících se na správě všech unixových a windowsových zařízení, techniky, programátory i administrátory Informačního systému MU.

Posílat dotaz či žádost o řešení problému na privátní adresu pracovníka CVT není vhodné, protože reakce může přijít výrazně později než v případě uvědomění všech pověřených osob skrze hromadnou adresu.

Odpovědný kontakt: unix(atsign)fi(dot)muni(dot)cz