Předběžný program Dne s průmyslovými partnery 6. 12. 2018

Srdečně zveme studenty a zaměstnance FI na další setkání s firmami-průmyslovými partnery fakulty.



Připraveno je malé občerstvení!

9:15 PRVNÍ ČÁST PREZENTACÍ firem SPP pro studenty, posluchárna D3

  9:15   Webové a informační systémy
          9:15 - 9:25   InQool a.s.
          9:25 - 9:35   Kentico software s.r.o.
          9:35 - 9:40   Kiwi.com s.r.o.
          9:40 - 9:45   SDE - Software Solutions s.r.o.

  9:45   Cyber-physical a embedded systémy
          9:45 -   9:55   Aero4TE s.r.o.
          9:55 - 10:05   Honeywell, spol. s r.o.
        10:05 - 10:15   Mycroft Mind, a.s.
        10:15 - 10:20   SEACOMP s.r.o.
        10:20 - 10:25   VF, a.s.

  10:25   Zpracování obrazu a dokumentů
        10:25 - 10:40   Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o.
        10:40 - 10:55   Lexical Computing CZ s.r.o.
        10:55 - 11:00   Novanta Česká republika s.r.o.
        11:00 - 11:05   Comprimato Systems s.r.o.
        11:05 - 11:10   DAITE s.r.o.
        11:10 - 11:15   Mautilus, s.r.o.
        11:15 - 11:20   TESCAN Brno, s.r.o.

11:30 - 12:30 Prezentace firem SPP dopoledního bloku na stáncích, budova D

Setkání zástupců všech firem se zaměstnanci FI, KYPO (VTP)

        13:20   Zahájení
        13:25   Prezentace Ateliéru grafického designu
        13:40   Informace o nových programech

PREZENTACE FIREM CERIT SP

12:20 Prezentace firem CERIT SP pro studenty, KYPO (VTP)

12:20 - 14:30 Prezentace firem CERIT SP na stáncích, Zasedací místnost S110 (VTP)

14:45 DRUHÁ ČÁST PREZENTACÍ firem SPP pro studenty, posluchárna D3

  14:45   Firemní infrastruktura a IT
          14:45 - 15:00   Red Hat Czech, s.r.o.
          15:00 - 15:15   Y Soft Corporation, a.s.
          15:15 - 15:25   AT&T Global Network Services Czech Republic s.r.o.
          15:25 - 15:35   IBM Global Services Delivery Center Czech Republic, s.r.o.

  15:35   Bezpečnost
        15:35 - 15:50   InvaSys a.s.
        15:50 - 16:00   MONET+, a.s.
        16:00 - 16:05   ESET, spol. s r.o.
        16:05 - 16:10   Flowmon Networks, a.s.
        16:10 - 16:15   Nexa Technologies CZ s.r.o.
        16:15 - 16:20   Safetica Services, s.r.o.
        16:20 - 16:25   Trusted Network Solutions, a.s.
        16:25 - 16:35   Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost

  16:35   Datová analytika
        16:35 - 16:45   Mind Forge Group, SE
        16:45 - 16:50   GoodData s.r.o.
        16:50 - 16:55   KGT Investments Ltd.

17:00 - 18:00 Prezentace firem SPP odpoledního bloku na stáncích, budova D





-->