• Erasmus pracovní stáže 2010/2011

Program Erasmus umožňuje pracovat v rámci studia v některé zahraniční organizaci (podniku, výzkumném ústavu, laboratoři, apod.). Životní náklady a cestu si studenti hradí ze stipendia poskytovaného tímto programem. Délka pobytu je 3-12 měsíců v závislosti na požadavcích hostující organizace. Výše stipendia je určena individuálně pro jednotlivé země, dle výše životních nákladů v této zemi.
    Pracovní stáže se mohou zúčastnit i studenti, kteří již byli v rámci Erasmu na studijním pobytu.
    Studenti FI si stáž musí domluvit se zahraniční firmou sami. Na aktuální nabídky stáží se informujte na OZS.
    Požadované doklady:
    • Přihláška ke stažení na webu CZS
    • potvrzení o dojednání stáže / akceptační dopis
    • potvrzený Training agreement
    • motivační dopis
    • potvrzení o jazykové vybavenosti
    • reference akademického pracovníka MU / garanta praxe
    • studijní výsledky

Termín dodání přihlášky a ostatních dokladů na CZS je 28. února 2010.
    Více informací na OZS nebo na webu CZS: http://czs.muni.cz/cz/out/studenti/pracovni-staze/Erasmus-files/czv_erasmus_visp