Pozvánka na Den SPP – čtvrtek 18. května 2023

Chtěli byste se seznámit s tím, jak probíhá spolupráce s firmami v rámci Sdružení průmyslových partnerů FI MU (SPP FI MU), dozvědět se o možnostech, jak se aktivně zapojit do propojení fakulty se světem praxe a jak z této spolupráce těžit?

Přijďte tedy na Den s průmyslovými partnery (Den SPP), což je celodenní akce zaměřená na spolupráci v SPP a je určena pro zástupce firem, akademiky, studenty a všechny, kteří se zajímají o dění v SPP.

Co Vám může program v rámci Dne SPP přinést? V přednáškové části se dozvíte více o doktorském studiu ve spolupráci s firmami i čistě na FI, objevíte příklady úspěšné spolupráce v praxi a získáte přehled o firmách zapojených v SPP. Můžete se také seznámit s odborníky z praxe přímo na stáncích nebo zdokonalit své znalosti a dovednosti na workshopech pořádaných firmami.

Den SPP se koná ve čtvrtek 18. 5. 2023 od 9:00 na Fakultě informatiky MU.

Těšit se můžete na přednášky, stánky a workshopy.

Věříme, že program připravované akce bude pro její účastníky zajímavou a přínosnou zkušeností.