• Doplňovací volby do studentské komory AS FI MU

Jelikož je nyní studentská komora Akademického senátu FI MU neúplná a nejsou k dispozici žádní zvolení náhradníci, byly vyhlášeny doplňovací volby pro aktuální funkční období končící 22. 5. 2024. Z voleb vzejde jeden studentský senátor a dva náhradníci. Vyzývám studenty FI, aby podávali návrhy na kandidáty. Oznámení kandidatury může podat i kandidát sám.

Průběh voleb upravuje Volební řád AS FI MU, složení a působnost senátu upravuje Statut FI MU.

Volby budou probíhat současně s doplňovacími volbami do AS MU dle tohoto harmonogramu:
    • návrhy kandidátů: do 7. října 2022 včetně
    • zveřejnění kandidátů: 11. až 12. října 2022
    • volby: od 19. do 26. října prostřednictvím aplikace E-volby v IS MU
    Oznámení kandidatury musí být doručeno předsedovi volební a mandátové komise Janu Strejčkovi (xstrejc@fi.muni.cz) před uplynutím stanoveného data. Kandidát smí připojit svůj volební program, který bude zpřístupněn v aplikaci E-volby. Předseda přijetí kandidatury potvrdí. Kandidáti do AS FI MU mohou (ale nemusí) zároveň kandidovat do AS MU.

Seznam oprávněných voličů je dostupný zde.

Jan Strejček
    předseda Volební a mandátové komise AS FI MU