Pozvání na Den s průmyslovými partnery FI MU ve čtvrtek 11. 11. 2021

Sdružení průmyslových partnerů Fakulty Informatiky MU, Vás srdečně zve na Den s průmyslovými partnery FI MU.

Jedná se o celodenní akci, která nabízí studentům informace o dění na Fakultě informatiky Masarykovy univerzity (FI MU) a možnost seznámit se s tím, jak probíhá spolupráce FI MU s firmami v SPP (Sdružení průmyslových partnerů FI MU), dozvědět se tak více o možnostech jak se aktivně zapojit do propojení univerzity se světem praxe a jak ze spolupráce těžit.

Účast je zdarma a akce bude probíhat prezenčně s dodržením aktuálně platných opatření, v posluchárně D3 a také na stáncích. Stánky budou umístěny v přízemí v  budově D a současně také ve vstupním foyer.

Registrace je spuštěna. Sledujte webové stránky SPP.

Věříme, že pro Vás připravený program a formát Dne s průmyslovými partnery FI bude zajímavou a přínosnou zkušeností.