Zveme vás na Noc vědců 2021 na Fakultě informatiky MU - letos ONLINE!

Přijměte pozvání na Noc vědců 2021 na Fakultě informatiky MU (FI MU) - letos opět v online podobě!

Již od roku 2007 otevírá FI MU svoje dveře v rámci Noci vědců a seznamuje veřejnost s výsledky svého vědeckého poznání v oblastech jako jsou kyberbezpečnost, umělá inteligence a virtuální realita. I letos se můžete těšit na sérii prezentací, které spojuje ústřední téma: ČAS.

Ve videu Vladimíra Sedláčka se dozvíte, jak se pomocí zdánlivě nevinné informace o čase vloupat do cizího bankovního účtu.

Poslechněte si rozhovor s Janem Boudou o kvantové kryptografii.

Podívejte se, jak šel čas s filmovou produkcí v laboratoři LEMMA – uvidíte to nejlepší z předchozích 21 ročníků Filmového festivalu FI MU.

Shlédnout můžete prezentaci laboratoří HCI lab a Visit lab, které se zabývají především interakcí člověka s počítačem, vizualizací a počítačovou grafikou.

A jako bonus nabízíme možnost 3D prohlídky naší fakulty, kde se mj. seznámíte s naším robotem Karlem!

Tak na shledanou v pátek 24. 9. 2021 online! Udělejte si čas, těšíme se na vás!