Fakulta informatiky MU se představí na veletrhu Studuj Kyber!

Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost (NÚKIB) pořádá Veletrh studijních příležitostí – STUDUJ KYBER! a Fakulta informatiky MU (FI MU) bude samozřejmě při tom.

Všichni zájemci o studium se zaměřením na kybernetickou a informační bezpečnost a informační technologie jsou srdečně zváni dne 23. 9. 2021 od 13:30 do 16:30h do kina Scala v Brně. Budete mít jedinečnou příležitost seznámit se se zástupci středních a vysokých škol zaměřujících se na tyto obory. Vítáni jsou žáci ZŠ, studenti SŠ, školní skupiny, rodiče a široká veřejnost.

Navštivte stánek FI MU a pohovořte si s námi o nabízených studijních oborech. Můžeme prodiskutovat vzájemné představy a očekávání a dozvíte se, jaké vám studium na naší fakultě otevírá příležitosti. Přítomní odborníci NÚKIB rovněž účastníkům poradí s možnostmi uplatnění v oboru, např. formou stáží v NÚKIB.

Vstup na veletrh je zdarma. S ohledem na platná protiepidemická opatření je třeba prokázat se při vstupu potvrzením o očkování/negativním testu/prodělání nemoci covid-19 (respektujícím lhůty platnosti těchto potvrzení).

Přehled všech vystavovatelů a více informací o veletrhu najdete na Facebookové stránce události.

Možnosti studia na FI MU jsou rovněž představeny v aktuální studijní brožuře FI MU pro rok 2022/2023.