• Stáže studentů v IBM ČR

IBM Česká republika nabízí studentům 3. a vyšších ročníků interní stáž v oddělení softwaru společnosti IBM v Praze. Během stáže, která trvá vždy 4 až 5 měsíců, bude studentovi přidělen technický mentor, který bude studenta vést při zpracování přesně definovaného projektu. Studenti budou mít možnost si vybrat z více témat projektů ten, který jim nejvíce vyhovuje jak po odborné tak i po zájmové stránce.
    Stáže studentů jsou pro studenty poskytovány zdarma a kapacita je omezena na 3-4 studenty. Výběr studentů provádí IBM. Výběrové řízení pro stáže realizované v listopadu - únoru proběhne 6. - 7. listopadu 2007.
    Více informací: Jan Louda, tel.: +420 272 131 152, e-mail: jan_louda@cz.ibm.com