Erasmus+ studium jaro 2019

Oddělení zahraničních záležitostí vyhlašuje 3. kolo výběrového řízení na zahraniční studijní pobyty v rámci programu Erasmus+ pro jaro 2019. V tomto kole je možno se hlásit jen na volná místa na daných univerzitách, viz web.
    Přihlášky do výběrového řízení Erasmus+ podávají studenti elektronicky prostřednictvím systému ISOIS (vyberte Erasmus+ studijní pobyty). Motivační dopis a certifikát z cizího jazyka vkládejte jako přílohy k přihlášce. Přihláška pro toto kolo bude pro FI otevřena 10. - 30. září 2018.
    Všichni studenti, kteří se chtějí výběrového řízení zúčastnit, musí doložit znalost anglického jazyka na úrovni min. B2 (certifikát, absolvování VB001 - výpis z ISu,...). Studenti jež nemohou toto doložit, absolvují test z angličtiny, na který se hlásí emailem na OZZ do 30. 9. 2018.