• Soutěž ACM-SPY vyhlášena

Přihlaste se do soutěže ACM-SPY a vyhrajte 1000 EUR

IT-SPY je elitní IT soutěž hodnotící diplomové projekty studentů vysokých škol ČR a SR. Soutěže se mohou účastnit studenti, kteří obhájili svou diplomovou práci v akademickém roce 2016/2017 a téma jimi zvolené práce zapadá do oblasti informatiky a informačních technologií.

Co můžete získat:
    - Celkový vítěz získá finanční odměnu 1.000 EUR, vedoucí jeho diplomové práce pak 200 EUR.
    - Všichni finalisté získají certifikát o účasti ve finále soutěže, prezentaci jejich práce v Galerii nejlepších a v případě zájmu možnost odprezentovat svůj projekt médiím a informovat o něm širokou i odbornou veřejnost.
    - Úspěšní studenti se díky IT SPY často dostávají do hledáčku světově významných technologických a IT firem.

Důležité termíny pro FI MU:
    - do 9. 7. 2017: Přihlášky do soutěže. Zájemci o účast v soutěži pošlou mail na oslejsek [zavináč] fi.muni.cz. Mail bude obsahovat odkaz na DP v ISu.
    - do 31. 7. 2017: Fakulta vybere maximálně 10 nejlepších prací.
    - do 31. 8. 2017: 10 vybraných studentů FI vytvoří informační leták a zaregistrují se do soutěže prostřednictvím systému EasyChair.
    - 7. 12. 2017: Finalisté vybraní odbornou porotou předvedou své práce na velkém finále v Praze. Ostatní studenti s kvalitními pracemi budou zveřejněni v galerii nejlepších na webu soutěže.

Podrobnosti na webu IT SPY