• Přihlaste se do soutěže ACM-SPY a vyhrajte 1000 EUR

ACM Student Project of the Year (ACM SPY) je soutěž o nejlepší diplomovou práci v oblasti informatiky a informačních technologií. Soutěže se mohou účastnit studenti českých a slovenských univerzit, kteří obhájí svou diplomovou práci v akademickém roce 2014/2015 a téma jimi zvolené práce zapadá do oblasti informatiky a informačních technologií. Nominace do soutěže provádí přímo fakulta.

Co můžete získat:

• Celkový vítěz získá finanční odměnu 1 000 EUR, vedoucí jeho diplomové práce 200 EUR.
    • Všichni finalisté získají hodnotné ceny.
    • Možnost dát o sobě vědět a mít možnost se uchytit v některé z renomovaných IT firem, které tuto soutěž bedlivě sledují.
    • Díky výhře v ACM SPY se studenti mohou dostat na prestižní univerzity v zahraničí. O tom ostatně svědčí i příběhy předchozích finalistů. Báře Micenkové se podařilo získat stáž ve švýcarském Curychu, kde pracuje jako softwarový inženýr ve společnosti Google. Ondra Mikšík nyní studuje doktorský program na prestižní Oxford Brookes University. Zbyňka Poulíčka zas výhra v soutěži nastartovala k založení vlastní firmy GINA Software, která vyvíjí software pro koordinaci záchranářů v náročném terénu během humanitárních akcí.

Co je třeba udělat:

• Do 16. 7. 2015: poslat svoji nominaci na oslejsek [zavináč] fi.muni.cz (stačí odkaz na DP v ISu). Na základě nominací proběhne fakultní výběr, ze kterého vzejde max. 10 prací.
    • Do 21. 9. 2015: 10 vybraných studentů FI odevzdá diplomovou práci a informační leták.
    • Prosinec 2015: 8-12 finalistů vybraných odbornou porotou předvede své práce ve velkém finále v Praze. Ostatní studenti s kvalitními pracemi budou zveřejněni v galerii nejlepších na webu soutěže.