• Slavnostní otevření nových prostor FI

V pátek 19. září 2014 proběhne na FI slavnostní otevření nových prostor následované doprovodným programem.

11:00 - 13:30: Ceremoniál slavnostního otevření
    Vzhledem ke kapacitním omezením je tento ceremoniál určen výhradně pro zvané hosty. Ceremoniál proběhne ve vstupních prostorách FI. Po tuto dobu proto prosím používejte jako náhradní vchod do budovy boční východ na ulici Hrnčířská, který bude otevřen.

12:30 - 13:30: Posterová soutěž
    Tradiční soutěž o nejlepší postery doktorských studentů. Postery budou vyhodnoceny odbornou komisí. Prohlédnout si je a diskutovat s jejich tvůrci ale mohou všichni. To vše doplněno krásným výhledem na město. Umístění: 7. patro vědecko-technického parku.

13:30 - 16:00: Doprovodný program, setkání s absolventy
    Tato část programu je určena všem zájemcům z řad studentů, zaměstnanců a absolventů FI. Navštivte laboratoře v nových prostorách, zúčastněte se zajímavého workshopu CERIT, nebo si poslechněte zajímavé krátké přednášky úspěšných absolventů FI a strategických partnerů.

Podrobný program naleznete na 20.fi.muni.cz