• Zasílejte nominace do prestižní soutěže ACM-SPY

ACM Student Project of the Year (ACM SPY) je soutěž o nejlepší diplomovou práci v oblasti informatiky a informačních technologií.

Soutěže se mohou účastnit studenti českých a slovenských univerzit, kteří ukončí svou diplomovou práci v akademickém roce 2013/2014 a téma jimi zvolené práce zapadá do oblasti informatiky a informačních technologií. Nominace do soutěže provádí přímo fakulta, limit je 10 prací. Pokud se chcete do soutěže zapojit, posílejte svoje žádosti na oslejsek [zavináč] fi.muni.cz nejpozději do 20. 6. 2014 (stačí odkaz na DP v ISu). Poté proběhne fakultní výběr. Celorepublikové finále se uskuteční 2. prosince 2014 v Praze.

Odměny pro finalisty:

• Vítěz získá finanční odměnu 1 000 EUR, vedoucí jeho diplomové práce 200 EUR.
    • Všichni finalisté získají hodnotné ceny.