• Den otevřených dveří ON Semiconductor 23. 4. 2014

Hledáte uplatnění v oblasti návrhu analogově-digitálních integrovaných obvodů? Zajímá Vás, jak vypadá práce vývojových inženýrů? Je elektronika Vaším koníčkem?

Pak právě pro Vás pořádáme

V BRNĚNSKÉM STŘEDISKU ON SEMICONDUCTOR PRO NÁVRH INTEGROVANÝCH OBVODŮ
    DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 23. DUBNA 2014 od 13:00 a 15:00

CO VÁS ČEKÁ?
    • představení návrhového střediska a pracovních příležitostí
    • prohlídka laboratoří (návrhová laboratoř, EMC laboratoř, test development laboratoř)
    PRO KOHO?
    Tato akce je určena zejména zájemcům s VŠ vzděláním (zaměření elektro, některé pracovní pozice jsou příbuzné s informatikou), a to jak současným studentům, čerstvým absolventům, tak i pracovníkům se zkušenostmi z oblasti návrhu obvodů.

KDE?
    Pokud Vás tato příležitost zaujala, přijďte nás navštívit na Vídeňské 125, Brno (budova BIBUS, 3. patro). Dostanete se k nám tramvají č. 2 – směr Modřice - smyčka, zastávka Moravanské lány.

Více informací o naší společnosti a všech aktuálně i průběžně obsazovaných pozicích naleznete na www.onsemi.cz

ON Design Czech, Vídeňská 204/125, 619 00 Brno, CZ
    e-mail: brno.careers@onsemi.com