• Prakticko-výzkumný workshop projektu iCom

Další z řady workshopů projektu iCom na téma Change & Ambiguity – Agile Strategies for Managing the Unpredictable se tentokrát uskuteční 26. února 2013 ve Vídni.

Projekt Konstruktivní mezinárodní komunikace v kontextu informačních a komunikačních technologií (iCom) je vědecko-výzkumný projekt v rámci Operačního programu cíl Evropská územní spolupráce Rakousko-Česká republika 2007 – 2013, na kterém od ledna 2011 spolupracují Vídeňská univerzita (zastoupená Fakultou informatiky a Postgraduálním centrem) a Masarykova univerzita (zastoupená Fakultou informatiky). Projekt přispěje k prohloubení spolupráce ve vzdělávání a výzkumu mezi oběma institucemi a ke sjednocení sil v rozvoji lidských zdrojů v oblasti konstruktivní mezinárodní komunikace v kontextu informačních a komunikačních technologií (ICT).