Spolupráce FI MU s průmyslem

• Red Hat zve na setkání CZ JBUG ve středu 6. června 2012

Akce JBUG.cz: @ D2 FI MU/ 6. června 2012 / AeroGear - The Gear you need to start with HTML5 and Mobile

Czech JBoss User Group Vás srdečně zve na setkání JBUG, které se koná
    ve středu 6. června 2012 v prostorách Fakulty Informatiky Masarykovy Univerzity v místnosti D2 od 18:00.

HTML5 a mobilní technologie vtrhly mezi vývojáře s obrovskou setrvačností a doslova hýbou světem.
    A proč by jste se právě vy měli starat?
    Pekelné tempo, které tyto změny přináší, však takřka znemožňuje efektivně sledovat měnící se platformu.
    Je vůbec možné být připravený a udržet krok?
    Jaké změny vůbec přinese nová platforma do architektury našich aplikací?
    A jsme vůbec schopni dostát závazku a efektivně podporovat mobilní aplikace a HTML5 ve světě enterprise aplikací?

Tyto a další otázky zodpoví Lukáš Fryč (JBoss Core Developer), kterého můžete potkat jak prezentuje na téma HTML5 a webových aplikacích na mezinárodní scéně.
    Demonstrační část nás pak zavede do světa hybridních aplikací, webových frameworků jako jQuery Mobile, a RESTful aplikací.