Spolupráce FI MU s průmyslem

• Letní brigády v Red Hatu, Intern 2011

Letní brigády v Red Hatu, INTERN 2011

aneb první studentská příležitost jak začít s Red Hatem

Společnost Red Hat bude obsazovat 15-25 brigádnických pozic tzv. INTERN pozic, a to pro tyto oblasti:

ZÁKLADNÍ PARAMETRY INTERN PROGRAMU:
    • 1) očekávaná délka – min. 3 - 4 měsíce: červenec - září / říjen 2011
      po těchto 3 - 4 měsících dojde k přehodnocení spolupráce a případnému prodlouženi do konce školního roku 2010 / 2011, tj. do 30. 6. 2011

• 2) min. počet hodin:
      - min. 30 / týden v průběhu prvních 3-4 měsíců
      - min. 15-20 / týden v průběhu školního roku

Režim přes letní měsíce je nastaven tak, aby jste vždy měli min. 1 týden v měsíci na odpočinek, dovolenou apod. Dají se po dohodě nakumulovat i 2 týdny vcelku.

JAK SE PŘIHLÁSIT?
    • 1) Pošlete svůj strukturovaný životopis v angličtině a přiložte případaně ukázky Vaší tvorby (kód, projekty, apod.)
      Snažte se detailněji v životopise popsat Vaše případné pracovní zkušenosti nebo projekty, na kterých jste pracovali. Čím více detailů, tím průhlednější a lepší :)

• 2) Specifikujte typ INTERN pozice, která Vás zaujala

KAM A DO KDY?
    Svoje žádosti posílejte výhradně na emailovou adresu: jobscz@redhat.com
    Do hlavičky emailu vepište "VAŠE JMÉNO - INTERN 2011 - NÁZEV VYBRANÉ INTERN POZICE"

Uzávěrka žádostí je 31. 5. 2011.

NÁSLEDNÉ KROKY:

• 1) Bude provedeno zhodnocení zaslaných žádostí a vybraní kandidáti budou pozváni na pohovor do společnosti, který by měl proběhnout v průběhu I. poloviny června
    • 2) Úspěšným kandidátům bude zaslána pracovní nabídka s nástupem od 1. 7. 2011.

Budeme velmi potěšeni, pokud se rozhodnete si vyzkoušet náš program jako možná Vaši první potencionální zkušenost s Red Hatem.