Spolupráce FI MU s průmyslem

• Kentico software - placená letní praxe

Summer of Code

Placená letní praxe v Kentico software pro studenty informatiky

Přijď si vyzkoušet, jak se dělá profesionální software!

V rámci této placené praxe dostaneš možnost spolu se svými kolegy/spolužáky naprogramovat software, který bude součástí Kentico CMS a který budou používat zákazníci po celém světě! Na konci prázdnin navíc dostanou ti nejlepší nabídku pokračovat v práci při studiu nebo po dokončení školy.

Co tě čeká:
    • vyzkoušíš si, jaké to je opravdu pracovat v oboru
    • získáš zkušenosti z reálného vývoje ve skutečné firmě
    • naučíš se programovat v týmu
    • seznámíš se s Kentico CMS

Co potřebuješ:
    • znalost ASP.NET
    • středně pokročilou znalost angličtiny
    • čas pracovat na plný úvazek v letních měsících (konec června až září)

Kde budeš pracovat:
    • Brno, Úzká 8 - přímo vedle Vaňkovky

Kdo je Kentico software?
    Společnost Kentico software s.r.o. (www.kentico.com) dodává kompletní publikační systém Kentico CMS for ASP.NET, jenž pomáhá zákazníkům v 84 zemích jednoduše vytvářet profesionální webové stránky, on-line obchody, komunitní portály a intranety. Od založení společnosti v roce 2004 rychle roste počet klientů využívajících tento produkt až k dnešním více než 2000 zákazníkům. Společnost Kentico software s.r.o. je Microsoft Gold Certified Partner a je také členem partnerského programu Microsoft Visual Studio Industry Partner.

V roce 2010 byla společnost Kentico software s.r.o. oceněna společností Deloitte v soutěži FAST 50 jako nejrychleji rostoucí technologická firma v ČR.

Máš zájem? Pošli nám svůj životopis v češtině včetně kontaktů (e-mail, telefon) do 30. 4. 2011 na trainee@kentico.com