Spolupráce FI MU s průmyslem

• Seminář Drupal 17. 12. 2010

Srdečně zveme na jedno z dalších setkání příznivců CMS Drupal, které se uskuteční

Kdy: pátek 17. 12. 2010, 17:00 - 21:30

Kde: posluchárna A107, Fakulta informatiky Masarykovy univerzity

Kdo: kdokoliv se zájmem o Drupal, úroveň znalostí a zkušeností není důležitá

Na tomto setkání se bude probírat především práce s bloky (s podporou modulu Context), ale v diskusi bude možné se zaměřit na jakákoli další témata.

Drupal je Open Source CMS (systém pro správu obsahu), který je naprogramován v jazyce PHP a má velice široké možnosti použití.
    Systém umožňuje tvorbu internetových prezentací, jako jsou časopisy, blogy, e-shopy, ale také jiné komplexní systémy, či firemní intranety.
    Oficiálně podporovanými relačními databázemi v Drupalu jsou MySQL a PostgreSQL. Tento systém se řadí mezi přední CMS systémy pro správu
    obsahu na světě. Mezi mnoha přednostmi tohoto systému je i jeho silná komunita.

Těšíme se na Vaši účast